GELİŞMİŞ
ARAMA
SATILIK
KİRALIK

-

-

-

SIFIR RİSK SİSTEMİ

Güvence:

Arabam.net' de çevrimiçi alışveriş, Sıfır riskSystem ile risksiz ve güvenlidir. Satıcılar her zaman sevkıyat için geçerli bir kargo takip numarası sağlamakla yükümlüdürler. Ödemeniz, ürünü aldıktan ve onayladıktan sonra yalnızca Sıfır riskSystem emanet hesabından satıcının hesabına aktarılır. Ürünün beklenenden farklı olması durumunda, geri gönderebilir ve Sıfır riskSystem emanet hesabından para iadesi alabilirsiniz. Onaylama döneminizin sonunda herhangi bir şey yapmazsanız, geçerli bir takip numarası bulunduğundan işlem otomatik olarak sistem tarafından onaylanacaktır. Bu nedenle, işlemi reddetmek isterseniz bu süre içinde hareket etmeniz gerekir.

Ödeme:

Taksitli seçeneklerden yararlanmak için kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Ödemenizi, abonelik sırasında belirttiğiniz e-posta adresine bilgi postasıyla takip edebilirsiniz.

Satıcı Hızı:

Alışveriş tamamlandığında, diğer arababm.net kullanıcılarıyla satıcı hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilir ve satıcıları puanlayabilirsiniz. Dolayısıyla, yorumlar yoluyla alışveriş süresince diğer alıcıları yönlendirebilir ve onlara bazı fikirler verebilirsiniz.

İşletmenizi genişletin:

Arabam.net'de işlem yaparak, kolayca milyonlarca alıcıya ulaşabilirsiniz, işinizi çevrimiçi ortamda genişletebilir ve gelirinizi artırabilirsiniz.

Güvence:

Sıfır risk Sistemi aracılığıyla alışverişinizde, ücretiniz Arabam.net üyelik sözleşmesinin hükümlerine göre güvence altındadır. Ürünü göndermeden önce ürünün ücreti alıcıdan alınır ve işlem onaylandıktan sonra miktar Arabam.net havuz hesabında saklanır. Alıcı ürünü doğruladığında ve Sıfır risk Sisteminin kuralları ve koşulları yerine getirildiğinde, ücretiniz Güvenli Ticaret komisyon ücreti düşüldükten sonra 3 iş günü içinde banka hesabınıza aktarılır. Bu süreçte, ücretiniz arabam.net tarafından güvenceye alındığı için rahat hissedeceksiniz. Arabam.net, bu dönemde para üzerinde herhangi bir faiz ödemiyor.

Satıcı Hızı:

Alıcılar, başarılı satışlardan sonra sizinle ilgili yorum yapabilir ve profilinizi derecelendirebilir. Oldukça beğenilen bir profil, güvenilirliğini artıracak ve gelecekteki alıcılar için olumlu bir izlenim anlamına geliyor.